Siltnamiai Fermer

Šiltnamiai Fermer

Tai neribojamos paskirties pramoniniai šiltnamiai, kuriuose galite ne tik auginti įvairius bei aukštus augalus, bet taip pat naudoti kaip patalpą dirbtuvėms, įvairiam transportui laikyti ar įvairioms ekspozicijoms ir parodoms lauke rengti. Šiltnamiai yra pagaminti iš cinkuoto plieno profilių ir dengti Vokietijos koncerne “Makrolon” pagamintomis 10mm storio polikarbonato plokštėmis, kurioms suteikiama 10-ies metų gamintojo garantija. Šiltnamiui sustiprinti, rekomenduojama išlieti betoninius pamatus. Tačiau jį galite tvirtinti tiesiai ir ant žemės, įkasant į ją specialias karkaso dalis, kurios yra šiltnamio detalių rinkinyje. Šiltnamio komplektaciją sudaro cinkuotų profilių karkasas, 10mm storio kanalinio polikarbonato plokštės, platūs dvivėriai vartai ir durys. Šio šiltnamio nerekomenduojama montuotis patiems, nebent turite tam skirtą įrangą.

Šiltnamių modeliai: Šiltnamio Modelis: Fermer 31 Plotas: 31,50 m2 Ilgis: 4,20 m Plotis: 7,50 m Aukštis: 3,80 m Galimi kanalinio polikarbonato plokščių storiai: 8 arba 10mm ________________________________________________________________ Šiltnamio Modelis: Fermer 47 Plotas: 47,25 m2 Ilgis: 6,30 m Plotis: 7,50 m Aukštis: 3,80 m Galimi kanalinio polikarbonato plokščių storiai: 8 arba 10mm ________________________________________________________________ Šiltnamio Modelis: Fermer 63 Plotas: 63,00 m2 Ilgis: 8,40 m Plotis: 7,50 m Aukštis: 3,80 m Galimi kanalinio polikarbonato plokščių storiai: 8 arba 10mm ________________________________________________________________ Šiltnamio Modelis: Fermer 78 Plotas: 78,75 m2 Ilgis: 10,50 m Plotis: 7,50 m Aukštis: 3,80 m Galimi kanalinio polikarbonato plokščių storiai: 8 arba 10mm ________________________________________________________________ Šiltnamio Modelis: Pagal užsakymą Plotas: 94,50 m2, 110,25 m2, 126,00 m2 ir t.t. Ilgis: 12,60 m, 14,70 m, 16,80 m ir t.t. neribojamai Plotis: 7,50 m Aukštis: 3,80 m Galimi kanalinio polikarbonato plokščių storiai: 8 arba 10mm

GARANTIJA 15 metų garantija šiltnamio konstrukcijai ir aliuminio profiliui, taip pat 10 metų garantija PC lakštų išblukimui. Garantijos laikas skaičiuojamas nuo sąskaitos išrašymo dienos. Garantinio laikotarpio metu pašaliname visus šiltnamio funkcijų gedimus, kurie akivaizdžiai įvyko dėl įrangos arba medžiagų trūkumo. Keistinos dalys ir papildomos darbo laikas į garantines paslaugas neįskaičiuojamas. Išimtys. Garantinės sąlygos netaikomos dėl šiltnamio natūralaus nusidėvėjimo arba transportavimo pažeidimų, taip pat neigiamo aplinkos poveikio: krušos, vėjo arba sniego apkrovos, neįskaitoma žala, kuri atsirado dėl montavimo instrukcijos nepaisymo ir netinkamo montavimo. Gamintojas neatsako už netiesiogines pasekmes ir galimą žalą. Visi šiltnamiai yra be priedų ir dekoracijų. Spalvos ir dydžių skirtumai atitinka įprasto toleravimo ribas. Atkreipkite dėmesį į vietinius montavimo reikalavimus. Mūsų nuorodos neatleidžia nuo pareigos atsakingai patikrinti gaminį. Jeigu kyla abejonių, kreipkitės kvalifikuotų specialistų pagalbos.

Žymos: Siltnamiai Siltnamis Stikliniai siltnamiai Stiklinis siltnamis

Sekite mus

Advertisements

About siltnamiai

Pirmieji Lietuvoje pagaminti-sukomplektuoti aliuminio-polikarbonato Šiltnamiai – pritaikyti mūsų klimato sąlygoms. Švedų koncerno SAPA pagaminti aliuminio profiliai pasižymi ypač tvirtomis savybėmis.
This entry was posted in Siltnamiai kategorija and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s