Siltnamiai

Pirmieji Lietuvoje pagaminti-sukomplektuoti aliuminio-polikarbonato Šiltnamiai– pritaikyti mūsų klimato sąlygoms. Švedų koncerno SAPA pagaminti aliuminio profiliai pasižymi ypač tvirtomis savybėmis. Inžinieriai-konstruktoriai sumodeliavo profilius taip, kad jie atlaikytų didžiules sniego- vėjo apkrovas.Aliuminio profiliai – tai ilgaamžiški,solidūs ir praktiški. Šiltnamių danga – Vokietijos gamintojo polikarbonatinė kamerine 6 mm danga, kuria tiekia firma Gutta, pasižyminti atsparumu UV(ultravioletiniams spinduliams). Suteikiama 10 metu garantija. Šviesos pralaidumas 82%. Stikliniai siltnamiai.

Visuose šiltnamiuose įrengtos patogios 73 cm pločio, dviejų dalių, atveriamos durys ir atidaromi dveji stoglangiai. Šiltnamio komplekte rasite iliustruotą montavimo instrukciją, kurios pagalba nesunkiai šiltnamį susirinksite patys. Taip pat šiltnamį galima komplektuoti kartu su automatiniu stoglangio atidarytuvu ir aliuminio pamatiniu pagrindu.

Šiltnamių modeliai:

Stiklinis siltnamis

Plotas: 10,30 m2
Ilgis: 4,48 m
Plotis: 2,30 m
Aukštis: 2,00 m
Durų plotis: 0,73 m
Stoglangių skaičius: 2
Pamato aukštis: 0,14 m
________________________________________________________________
Plotas: 15,45 m2
Ilgis: 6,72 m
Plotis: 2,30 m
Aukštis: 2,00 m
Durų plotis: 0,73 m
Stoglangių skaičius: 2
Pamato aukštis: 0,14 m
________________________________________________________________
 Stikliniai siltnamiai

Plotas: 20,60 m2
Ilgis: 8,95 m
Plotis: 2,30 m
Aukštis: 2,00 m
Durų plotis: 0,73 m
Stoglangių skaičius: 2
Pamato aukštis: 0,14 m

GARANTIJA SILTNAMIAI

15 metų garantija konstrukcijai ir aliuminio profiliui, taip pat 10 metų garantija PC lakštų išblukimui. Garantijos laikas skaičiuojamas nuo sąskaitos išrašymo dienos. Garantinio laikotarpio metu pašaliname visus šiltnamio funkcijų gedimus, kurie akivaizdžiai įvyko dėl įrangos arba medžiagų trūkumo. Keistinos dalys ir papildomos darbo laikas į garantines paslaugas neįskaičiuojamas.

Išimtys. Garantinės sąlygos netaikomos dėl natūralaus nusidėvėjimo arba transportavimo pažeidimų, taip pat neigiamo aplinkos poveikio: krušos, vėjo arba sniego apkrovos, neįskaitoma žala, kuri atsirado dėl montavimo instrukcijos nepaisymo ir netinkamo montavimo. Gamintojas neatsako už netiesiogines pasekmes ir galimą žalą.

Visi šiltnamiai yra be priedų ir dekoracijų. Spalvos ir dydžių skirtumai atitinka įprasto toleravimo ribas. Atkreipkite dėmesį į vietinius montavimo reikalavimus. Mūsų nuorodos neatleidžia nuo pareigos atsakingai patikrinti gaminį. Jeigu kyla abejonių, kreipkitės kvalifikuotų specialistų pagalbos.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s